MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 4845171
nr 484 5171
Sekretär
rokokostil, längd: 66, djup: 45, höjd: 92 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 september 2007
kl 17:58:37
300 kr
500 kr
450 kr
550 kr
600 kr